Personsökning

  1. Nedervetil

    Thomas Åman

    Thomas Åman

    Skogsvårdsinstruktör

    Verksamhetsområde

    Nedervetil, Jolkka, Karleby, Öja, Skriko

    Ring 040 746 3528thomas.aman@svf.fi
  2. Nedervetil

    Tom Finnilä

    Tom Finnilä

    Skogsvårdsinstruktör

    Verksamhetsområde

    Kronoby, Lepplax

  3. Nedervetil

    Markus Stenborg

    Markus Stenborg

    Skogsvårdsinstruktör

    Verksamhetsområde

    Nedervetil, Terjärv

  4. Nedervetil

    Mats Holmgård

    Mats Holmgård

    Support EgenSkog

  5. Kållby

    Daniel Jansson

    Daniel Jansson

    Skogsvårdsinstruktör Drivningstjänst

    Verksamhetsområde

    Karleby - Nykarleby

  6. Kållby

    Eivor Sundqvist

    Eivor Sundqvist

    Kontorsassistent

    Skogsarbetare och virkesutbetalningar

  7. Kållby

    Kristian Gäddnäs

    Kristian Gäddnäs

    Skogsvårdsinstruktör

    Vägar, diken och gödsling

    Verksamhetsområde

    Karleby - Nykarleby

  8. Kållby

    Tom Lundqvist

    Tom Lundqvist

    Skogsvårdsinstruktör

    Verksamhetsområde

    Esse, Kållby, Katternö, Lappfors, Östensö, Purmo

  9. Kållby

    Erik Sandvik

    Erik Sandvik

    Skogsvårdsförman

    Verksamhetsområde

    Karleby Sideby

  10. Larsmo

    Johnny Fagerholm

    Johnny Fagerholm

    Skogsvårdsinstruktör, Teamledare -team Norr

    Larsmo, Jakobstad, Pedersöre, (Pedersöre kby, Bennäs, Sundby, Karby, Lövö, Forsby)

  11. Nykarleby

    Joakim Holmqvist

    Joakim Holmqvist

    Skogsvårdsinstruktör

    Nykarleby (Socklot, Kyrkoby-forsby, Markby, Kovjoki) Pedersöre (Åvist, Nederpurmo, Edsevö, Kållby)

  12. Nykarleby

    Anders Råstedt

    Anders Råstedt

    Skogsvårdsinstruktör

    Verksamhetsområde

    Harjux, Hirvlax, Jussila, Kantlax, Monå, Monäs, Munsala, Pensala, Nykarleby, Vexala, Ytterjeppo

  13. Vörå

    Dan Kullman

    Dan Kullman

    Skogsvårdsinstruktör Drivningstjänst, Vörå - Malax

    Vägar, diken och gödsling i Vörå

  14. Vörå

    Hilding Södergård

    Hilding Södergård

    Skogsvårdsinstruktör

    Vörå (förutom byarna i Norra Vörå)

    Verksamhetsområde

    Vörå

  15. Vörå

    Jim Hermans

    Jim Hermans

    Skogsvårdsinstruktör

    Verksamhetsområde

    Maxmo, Oravais, Norra Vörå

  16. Vasa

    Jan Slotte

    Jan Slotte

    Verksamhetsledare

  17. Vasa

    Anki Svenn

    Anki Svenn

    Kontorsföreståndare

    Fastighetsförmedlare AFM, Ab Skogsfastigheter AFM

  18. Vasa

    Stina Sabel

    Stina Sabel

    Kontorsassistent

    Medlemsärenden, fakturering

  19. Vasa

    Charlotta Frantz

    Charlotta Frantz

    Ab Skogsfastigheter AFM, fastighetsförmedlare AFM

  20. Vasa

  21. Vasa

    Mats Linnsén

    Mats Linnsén

    Skogsvårdsinstruktör, Teamledare -team Mellan

    Verksamhetsområde

    Hankmo, Helsingby, Höstves, Karkmo, Kvevlax, Kråklund, Miekka, Munsmo, Petsmo, Pundars, Runsor, Staversby, Solf, Tölby, Vassor, Voitby

  22. Vasa

    Matias Storm

    Matias Storm

    Skogsvårdsinstruktör

    Verksamhetsområde

    Björkö, Gerby, Iskmo, Jungsund, Karperö, Köklot, Koskö, Martois, Replot, Singsby, Toby, Västervik, Veikars

  23. Malax

    John Berg

    John Berg

    Skogsvårdsinstruktör

    Vägar, diken och gödsling i Vasa, Korsholm, Malax och Pörtom

  24. Malax

    Johan Svedström

    Johan Svedström

    Skogsvårdsinstruktör

    Verksamhetsområde

    Petalax, Norra Pörtom

  25. Malax

    Johan Holmfors

    Johan Holmfors

    Skogsvårdsinstruktör

    Verksamhetsområde

    Övermalax, Sundom, Yttermalax

  26. Korsnäs

    Johan Nynäs

    Johan Nynäs

    Skogsvårdsinstruktör

    Verksamhetsområde

    Korsnäs, Töjby, Träskböle

  27. Närpes

    Jami Pirttimäki

    Jami Pirttimäki

    Skogsvårdsinstruktör

    Vägar, diken och gödsling i Korsnäs, Närpes (ej Pörtom), Kaskö och Kristinestad

  28. Närpes

    Kjell Huldèn

    Kjell Huldèn

    Skogsvårdsinstruktör, Teamledare -team Söder

    Lappfjärd norra, Lålby, Åback, Tjöck, Pjelax, Böle, Finby, Kaskö

  29. Närpes

    Mikael Franzén

    Mikael Franzén

    Skogsvårdsinstruktör

    Verksamhetsområde

    Pörtom, Övermark

  30. Närpes

    Markus Seppi

    Markus Seppi

    Skogsvårdsinstruktör

    Verksamhetsområde

    Bäckby, Kalax, Nämpnäs, Näsby, Norrnäs, Rangsby, Tjärlax, Yttermark

  31. Lappfjärd

    Victor Åstrand

    Victor Åstrand

    Skogsvårdsinstruktör

    Verksamhetsområde

    Dagsmark, Södra Lappfjärd, Härkmeri, Ömossa, Sideby, Skaftung, Uttermossa

  32. Lappfjärd

    Jessica Grankull

    Jessica Grankull

    Skogsvårdsinstruktör Drivningstjänst

    Verksamhetsområde

    Korsnäs - Kristinestad

Jäsenyys kannattaa

  • Maan kattavimmat puukauppatilastot ja  puun hintatiedot sekä osaavat metsäasiantuntijat käytössäsi.
  • Metsänhoitopalvelut jäsenetuhintaan.
  • Kattavat jäsenedut.
  • Metsänomistajien itsensä hallinnoima.
Liity jäseneksiKatso kaikki edut
200 000

200 000

metsänomistajaa jäsenenä

1000

1000

metsäasiantuntijaa metsänomistajien käytettävissä

yli 30

yli 30

jäsenetukumppania, jotka tarjoavat tuotteita ja palveluita jäsenetuhintaan

Jäsenyys kannattaa

  • Maan kattavimmat puukauppatilastot ja  puun hintatiedot sekä osaavat metsäasiantuntijat käytössäsi.
  • Metsänhoitopalvelut jäsenetuhintaan.
  • Kattavat jäsenedut.
  • Metsänomistajien itsensä hallinnoima.
200 000

200 000

metsänomistajaa jäsenenä

1000

1000

metsäasiantuntijaa metsänomistajien käytettävissä

yli 30

yli 30

jäsenetukumppania, jotka tarjoavat tuotteita ja palveluita jäsenetuhintaan

2023 © Skogsvårdsföreningarna