Lovisa funktionärer

 

TEAM 5  
   
Mikael Fabritius

FABRITIUS MIKAEL
revirinstruktör

Distrikt: Lappträsk, Mörskom

tel. 040 552 8590
e-post: mikael.fabritius@revir.org

Rune Grönberg

GRÖNBERG RUNE
revirinstruktör

Distrikt: Lovisa (gamla Liljendal), Mörskom

tel. 0400 214 822
e-post: rune.gronberg@revir.org

Daniel Larsèn

LARSÉN DANIEL
revirinstruktör
Distrikt: Lovisa (gamla Strömfors), Pyttis

tel. 040 509 6387
e-post: daniel.larsen@revir.org

Patrik Lindroos

LINDROOS PATRIK
revirinstruktör
Distrikt: Västra Pernå
tel. 050 409 7077
e-post: patrik.lindroos@revir.org

John Arnkil

ARNKIL JOHN
arbetsledare

Distrikt: Lappträsk, Mörskom

tel. 0400 212 138
e-post: john.arnkil@revir.org

RIKBERG SVANTE
arbetsledare

Distrikt: Lovisa, Pyttis

tel. 040 732 0002
e-post: svante.rikberg@revir.org

SKOGSBRUKSPLANERING  
Ulla Inkeroinen

INKEROINEN ULLA
skogsbruksplanerare Sibbo -> Pyttis

tel. 050 537 6598
e-post: ulla.inkeroinen@revir.org

KONTOR:  
Beata Forslund

FORSLUND BEATA
kontorist
Virkesförmedling, fakturering, web

tel. 044 750 6261
beata.forslund@revir.org

Heidi Hurmerinta

HURMERINTA HEIDI
kontorist
Huvudkassa

tel. 044 725 4386
e-post: heidi.hurmerinta@revir.org