Metsätilavälitys - Karjalan Metsätilat Oy LKV

Vankan metsätaloudellisen tiedon lisäksi vahvuutemme on paikallistuntemus. Ostajat eivät kuitenkaan rajoitu vain lähellä asuviin, vaan heitä on tullut myös eteläisimmästä Suomesta ulkomaita myöten. Meillä on pitkä kokemus metsätilojen välittämisessä ja toimintatapamme on hiottu tuloksekkaaksi. www.metsatilat.fi -nettisivut ovat olleet menestys; ostajat tietävät jo, mistä myytäviä metsätiloja löytyy.

Ota yhteyttä välittäjiimme:

Aija Koistinen, LKV, kaupanvahvistaja
Vastaava hoitaja
Liperin toimisto, puh. 0400 277 676 ja aija.koistinen@mhy.fi
Toimialue: Liperi, Polvijärvi, Outokumpu, Rääkkylä

Timo Puustinen, LKV/SPV -asiantuntija, kaupanvahvistaja
Ilomantsin toimisto, puh. 0400 275 332 ja timo.puustinen@mhy.fi
Toimialue: Ilomantsi, Lieksa etelä, Kiihtelysvaara

Raino Valtonen, LKV, kaupanvahvistaja
Tuupovaaran toimisto, puh. 0400 153 623 ja raino.valtonen@mhy.fi
Toimialue: Kitee, Kesälahti, Tohmajärvi, Tuupovaara, Pyhäselkä, Uukuniemi

Risto Kannassalmi, LKV, kaupanvahvistaja
Tohmajärven toimisto, puh. 0400 245 317 ja risto.kannassalmi@mhy.fi
Kitee, Kesälahti, Tohmajärvi, Uukuniemi

Henri Leppänen, LKV, kaupanvahvistaja, AKA
Juuan toimisto, puh. 0500 283 807 ja henri.leppanen@mhy.fi
Toimialue: Juuka, Kontiolahti, Eno

Joona Turunen, LKV, kaupanvahvistaja
Lieksan ja Nurmeksen toimisto, puh. 0400 627 917 ja joona.turunen@mhy.fi
Toimialue: Valtimo, Nurmes ja Lieksa

Mika Lappalainen, LKV toimitusjohtaja
Joensuun toimisto, puh. 0500 278 011 ja mika.lappalainen@mhy.fi