Hallitus 2017-2018

Päätösvaltaa Metsänhoitoyhdistys Pohjois-Karjalassa käyttää joulukuussa 2016 valittu valtuusto. Valtuustoon kuuluu 39 valtuutettua ja 20 varavaltuutettua. Valtuusto on nimennyt syyskokouksessaan 2016 hallituksen seuraavalle kaudelle 2017-2018.

Hallitus:

Otronen Päivikki (hallituksen puheenjohtaja), Viinijärvi, s-posti: p.otronen@mhy.fi
Ryynänen Timo (hallituksen varapuheenjohtaja), Lieksa, s-posti: timo.ryynanen@pp3.inet.fi

Kainulainen Matti, Juuka, s-posti: matti.hiihto@gmail.com
Leppinen Raimo, Uukuniemi, s-posti: raimo.leppinen@pp.inet.fi
Lipponen Juha, Nurmes, s-posti: juha.lipponen@oyk.fi
Pennanen Päivi, Kesälahti, s-posti: paivi.pennanen@suomi24.fi
Tanskanen Paavo, Polvijärvi, s-posti: paavo.t@suomi24.fi
Timonen Jaana, Kitee, s-posti: jaana.a.timonen@gmail.com
Vaittinen Ari, Rasivaara, s-posti: ari-o.vaittinen@pp.inet.fi
Vatanen Timo, Joensuu, s-posti: timovatanen@luukku.com