Hallitus

Hallituksen puheenjohtajana toimii Pirjo Luotola ja varapuheenjohtajana Yrjö Uitamo. Hallituksen asiantuntijajäsenenä toimii MTK:n metsävaltuuskunnan puheenjohtaja Mikko Tiirola, metsänomistaja Petäjävedeltä.

Metsänhoitoyhdistys Keski-Suomi, hallitus 2017-2018
Hytönen Pauli Konnevesi 0400-867523 pauli.hytonen@mhy.fi
Koskinen Juhani Uurainen 044-2831368 hannu.koskinen@mhy.fi
Lanteri Hannu Espoo 0400-816268 hannu.lanteri@mhy.fi
Luotola Pirjo (pj) Saarijärvi 050-3237937 pirjo.luotola@mhy.fi
Mäkelä Markku Pihtipudas 0400-886879 markku.makela@mhy.fi
Pessinen Timo Keuruu 050-5012786 timo.pessinen@mhy.fi
Ruuska Perttu Kinnula 040-5568504 perttu.ruuska@mhy.fi
Uitamo Yrjö (varapj.) Multia 0400-517351 yrjo.uitamo@mhy.fi
asiantuntijajäsen:      
Tiirola Mikko Petäjävesi 044-5384280 mikko.tiirola@mtk.fi