Metsänhoitoyhdistys Kanta-Hämeen hallitus

kanta-hame

Mhy Kanta-Hämeen hallitus tammikuussa 2023

Hallituksen vuoden ensimmäinen kokous pidettiin 11.1.2023. Puheenjohtajana jatkaa Juha kartano ja varapuheenjohtajana Aki Kaivola. Muut hallituksen jäsenet sekä valtuuston kokoonpanon löydät täältä.

Ajankohtaista

  1. Lannoitushinnat ovat laskeneet

    Onko lannoitus ajankohtaista metsässäsi?

    Kanta-Häme

    Jos lannoitus on metsässäsi ajankohtainen, ole yhteydessä metsäasiantuntijaasi ja kysy myös lisää hiilipalvelustamme. Lannoitustilaukset tehtävä 31.5.2023 mennessä.

    Lue lisää
  2. Lauri Halonen asiakkuus- ja myyntipäällikkö

    Lauri Halosesta asiakkuus- ja myyntipäällikkö

    Kanta-Häme

    Lauri Halonen aloitti joulukuussa Metsänhoitoyhdistys Kanta-Hämeen uutena asiakkuus- ja myyntipäällikkönä.

  3. Metsänlannoitus_helikopteri

    Mhy Kanta-Häme jatkaa lannoituspalvelun myyntiä normaalisti

    Kanta-Häme

    Typpilannoitteiden voimakas hinnannousu on aiheuttanut runsaasti keskustelua, mutta Metsänhoitoyhdistys Kanta-Häme pystyy tarjoamaan metsänomistajille lannoitusta kohtuullisella ja metsätaloudessa kannattavalla hintatasolla myös vuonna 2023.

2023 © Metsänhoitoyhdistykset